Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Kantor Kołobrzeg – korzystna wymiana walut w Twoim miescie

1398
Cena: 1,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Kantor Kołobrzeg
Miasto: Kołobrzeg
E-mail: [email protected]
Strona www: http://kantor.kolobrzeg.pl
   
dodano: 2019.05.09
ważne do: 2019.08.07
wyświetleń: 48

Szczegóły oferty:

Zastanawiasz się, gdzie znajdziesz aktualne kursy z całego świata? Nie wszystkie dostępne kantory oferują wymianę takich walut jak: dirham Zjednoczonych Emiratów Arabskich czy dolar hongkoński, ale Kantor Kołobrzeg – tak!

Znajdziesz u nas m.in. kursy walut, takich jak: korona norweska, dolar nowozelandzki, lej rumuński, rubel rosyjski, nowy szekel izraelski, jen japoński, peso meksykańskie.

Na na Kantor Kołobrzeg znajdziesz także kalkulator walutowy oraz kursy walut NBP. Dowiesz się również jak wymienić walutę i jak bezpiecznie wysyłać pieniądze. Polecamy również artykuły napisane przez naszych specjalistów dotyczące najtańszych kredytów, chwilówek i pożyczek.

Koniecznie przeczytaj więcej o naszych tanich i szybkich przelewach zagranicznych oraz bezpiecznych wymianach walut online. Twój przelew jest sprawdzany i nadzorowany przez szereg naszych specjalistów. Masz pewność, że Twoje pieniądze są bezpieczne. Oferujemy rabaty dla klientów często korzystających z naszych usług.

Wcale nie musisz przyjeżdżać do Kołobrzegu, wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę http://kantor.kolobrzeg.pl/! Zapraszamy!
Reklama
Zareklamuj się