Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Kantor Kołobrzeg – bezpieczna i korzystna wymiana walut

1415
Cena: 1,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Kantor Kołobrzeg
Miasto: Kołobrzeg
E-mail: [email protected]
Strona www: http://kantor.kolobrzeg.pl
   
dodano: 2019.05.14
ważne do: 2019.08.12
wyświetleń: 102

Szczegóły oferty:

Szukasz aktualnych kursów walut z całego świata? Nie wszystkie dostępne kantory oferują wymianę takich walut jak: dirham Zjednoczonych Emiratów Arabskich czy dolar hongkoński, ale Kantor Kołobrzeg – tak!

Znajdziesz u nas m.in. kursy walut, takich jak: korona norweska, dolar nowozelandzki, lej rumuński, rubel rosyjski, korona szwedzka, dolar singapurski, lira turecka, rand południowoafrykański.

Na naszej stronie znajdziesz również kalkulator walutowy oraz kursy walut NBP. Dowiesz się również jak bezpiecznie wysyłać pieniądze i jak wymienić walutę. Polecamy także napisane przez specjalistów artykuły dotyczące najkorzystniejszych chwilówek, pożyczek i kredytów.

Dowiedz się o naszych tanich i szybkich przelewach zagranicznych oraz bezpiecznych wymianach walut online. Twoja transakcja jest nadzorowany i sprawdzany przez szereg naszych doświadczonych specjalistów. Masz pewność, że Twoje pieniądze są bezpieczne. Klientom, którzy często korzystają z naszych usług, oferujemy korzystne rabaty.

Wcale nie musisz przyjeżdżać do Kołobrzegu, wystarczy, że wejdziesz na stronę http://kantor.kolobrzeg.pl/! Zapraszamy serdecznie!
Reklama
Zareklamuj się