Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Kantor Kołobrzeg – korzystna wymiana walut w Twoim miescie

2097
Cena: 1,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Kantor Kołobrzeg
Miasto: Ustka
E-mail: [email protected]
Strona www: http://kantor.kolobrzeg.pl
   
dodano: 2020.05.18
ważne do: 2020.08.16
wyświetleń: 59

Szczegóły oferty:

Nie możesz znaleźć aktualnych kursów? Nie wszystkie dostępne kantory oferują wymianę takich walut jak: forint węgierski czy lej rumuński, ale Kantor Kołobrzeg – tak!

Znajdziesz u nas m.in. kursy walut, takich jak: korona norweska, dolar nowozelandzki, lej rumuński, rubel rosyjski, korona szwedzka, dolar singapurski, lira turecka, rand południowoafrykański.

Na naszej stronie znajdziesz także kursy walut NBP oraz kalkulator walutowy. Dowiesz się również jak bezpiecznie wysyłać pieniądze i jak wymienić walutę. Polecamy również napisane przez specjalistów artykuły dotyczące najtańszych pożyczek, chwilówek oraz kredytów.

Koniecznie przeczytaj więcej o naszych tanich i szybkich przelewach zagranicznych oraz bezpiecznych wymianach walut online. Twój przelew jest sprawdzany i nadzorowany przez szereg naszych doświadczonych specjalistów. To daje Ci pewność, że Twoje fundusze są bezpieczne. Klientom, którzy często korzystają z naszych usług, oferujemy korzystne rabaty.

Nie musisz przyjeżdżać do Kołobrzegu, wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę http://kantor.kolobrzeg.pl/! Zapraszamy serdecznie!
Reklama
Zareklamuj się