Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Laser fiber

2026
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: maszyny-polskie.pl
Miasto: Warszawa
E-mail: [email protected]
Strona www: https://www.maszyny-polskie.pl
   
dodano: 2020.03.17
ważne do: 2020.06.15
wyświetleń: 113

Szczegóły oferty:

Maszyny Polskie (maszyny-polskie.pl) to korporacja będąca przodownikiem wśród wszystkich znanych importerów maszyn laserowych, już od dwudziestu pięciu lat będąca jednym z najbardziej znanych dystrybutorów urządzeń do metalu, m.in. wycinarek laserowych fiber, wycinarek plazmowych, pras krawędziowych, znakowarek laserowych, spawarek laserowych, czyszczarek laserowych, ploterów laserowych CO2, maszyn water-jet (, które używane są do cięcia za pomocą wody), gilotyn hydraulicznych i systemów filtrowentylacyjnych.

Maszyny-polskie.pl mają we własnej ofercie wyroby firm takich jak Shandong LEIMING CNC Laser Equipment Co., Ltd. (, która to firma jest jednym z niepodważalnych przodowników jeśli chodzi o branżę producentów laserowych wycinarek fiber), Welldone, Eckert AS Sp. z o.o. oraz ZYMT (Maanshan Middle Asia Machine Tools Manufacture Co, Ltd) - czyli firm znanych i cenionych na rynku machin laserowych.

Maszyny Polskie w kwestii finansowania kupna maszyn proponują korzystny fabryczny leasing (dzięki współpracy z Millenium Leasing), oferują serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny maszyn, a także indywidualne podejście do każdego klienta. Gorąco zapraszamy na stronę maszyny-polskie.pl, gdzie mają Państwo możliwość na spokojnie zaznajomić się z naszą obszerną ofertą.
Reklama