Dodaj ogłoszenie
Napadli na człowieka

Policjanci z Ustki już kilka minut po zgłoszeniu zatrzymali trzech sprawców rozboju, do którego doszło wczoraj wieczorem na jednej z ulic tego miasta. Napastnicy przewrócili na chodnik pokrzywdzonego, a następnie używając przemocy ukradli plastikową torbę z zawartością alkoholu.

Alkohol Rower

Wczoraj wieczorem dyżurny komisariatu policji w Ustce otrzymał zgłoszenie od osoby, która była świadkiem awantury pod jednym z miejscowych sklepów spożywczych. Jak relacjonował zgłaszający, zauważył trzech mężczyzn, którzy od tyłu podbiegli do wychodzącego ze sklepu mężczyzny, szarpali się z nim, a następnie przewrócili na chodnik wyrywając plastikową torbę, którą trzymał w ręku.

- Policjanci natychmiast przyjęli zgłoszenie i poszli we wskazany rejon - mówi Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji. - Zbliżając się z oddali zauważyli na chodniku poszkodowanego oraz uciekających mężczyzn. Kryminalni ruszyli za nimi w pościg w efekcie czego trzej napastnicy zostali zatrzymani na sąsiedniej ulicy. Okazali się nimi 17-latek i dwaj 19-latkowie z Ustki. Jeden z nich miał przy sobie skradzioną torbę z czterema piwami wewnątrz.

Sprawcy tego rozboju trafili do policyjnego aresztu. Grozi im kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Źródło: http://10minut.tv/wiadomosci-codzienne/napadli-na-czlowieka-zeby-ukrasc-mu-alkohol/

Reklama