Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Jak odzyskać byłą kobietę

2066
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: odzyskacbyla.com.pl
Miasto: Warszawa
E-mail: [email protected]
Telefon: 514 506 250
Strona www: http://www.odzyskacbyla.com.pl
   
dodano: 2020.04.18
ważne do: 2020.07.17
wyświetleń: 168

Szczegóły oferty:

Czy myślisz nad tym, w jaki sposób odzyskać byłą dziewczynę? To nie czas na łzy, nadal jest szansa na uratowanie zniszczonego związku!

Jeżeli zastanawiasz się, co uczynić, by odzyskać kobietę, odzyskać narzeczoną lub żonę, to znak, że potrzeba Ci indywidualnych konsultacji ze specjalistą w tym fachu. Pomogłem odzyskać już wiele dziewczyn i mam paręnaście lat praktyki w oferowaniu pomocy zrozpaczonym facetom.

Do każdego przypadku podchodzę osobiście, dzięki temu nie obiecuję "magicznych paru kroków". Nauczę Cię opartych na psychologii technik wpływania na kobiety, które wspólnie dostosujemy do charakteru Twojej wybranki. Prywatne konsultację świadczę pod numerem 514 506 250, a pierwsze 15 minut jest gratis. W końcu nasza owocna współpraca powinna bazować na wzajemnym zaufaniu.

Jeżeli chciałbyś odzyskać swoją żonę, to wejdź na naszą stronę odzyskacbyla.com.pl. Znajdziesz tam szybki kurs uwodzenia, materiały video o technikach wpływania na dziewczyny a dodatkowo feromony, a zatem zapachy, które wzmacniają siłę uwodzenia.
Reklama
Zareklamuj się