Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Agencja content marketingowa

2689
Cena: 499,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Multicontent
Miasto: Wrocław
E-mail: [email protected]
Telefon: 717591140
Strona www: https://multicontent.pl/
   
dodano: 2021.01.29
ważne do: 2021.04.29
wyświetleń: 117

Szczegóły oferty:

Jesteśmy grupą doświadczonych specjalistów, i chętnie pomożemy Twojej firmie! Przygotujemy wartościowe treści na strony internetowe, jak i zewnętrznych serwisów. Nasze treści optymalizujemy pod kątem SEO, dzięki temu są lepiej widoczne w wynikach wyszukiwania Google.

Od 2013 roku obsługujemy branże e-commerce, tworząc wartościowe treści. Począwszy od komunikacji marki, przez opisy produktów i kategorii dla e-sklepów. Pracujemy dla sklepów internetowych z różnych branży, m.in. technicznej, oświetleniowej czy elektrycznej.

Tworzymy teksty w języku polskim i wielu innych językach, np. w angielskim, niemieckim, węgierskim, rumuńskim, włoskim, ukraińskim, słoweńskim i serbskim - cały czas poszerzamy ofertę o nowe języki. Pracują dla nas copywriterzy, którzy stosują wyrażenia używane przez Państwa Klientów na danym rynku docelowym. Treści przygotowują wykorzystując materiały dostarczone przez Klienta lub na podstawie researchu.

Jak możemy Państwu pomóc?
- strategia content marketingowa dla e-sklepów - przemyślane działania pozwolą zaprezentować Państwa ofertę tak, aby była widoczna i atrakcyjna dla Klienta.
- opisy produktów dla sklepu online - są dopełnieniem zdjęć na karcie produktów i często dzięki nim Klient decyduje się na zakup. Opisy często zastępują kontakt z pożądanym towarem w sklepie.
- blogi dla sklepu online - zaplanujemy odpowiednie treści, przygotujemy harmonogram publikacji oraz napiszemy je tak, aby budować odpowiedni wizerunek e-sklepu i realizować zakładane cele.
- SEO dla sklepu internetowego - odpowiednio dobrane słowa i frazy kluczowe umiejętnie wkomponowane w treści na www skutecznie wpłyną na lepsze pozycjonowanie strony sklepu w wynikach wyszukiwania Google.

Pytania? - zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź naszą agencję content marketingową i skontakuj się z Nami
tel. 71 759 11 40 / [email protected]

https://multicontent.pl/
Reklama