Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Nadzory budowlane warszawa

3254
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: CZM Michał Cichy
Strona www: https://czm.waw.pl/
   
dodano: 2021.11.25
ważne do: 2022.02.23
wyświetleń: 15

Szczegóły oferty:

Oferuję przeglądy budowlane w Warszawie.

Oferuję przeglądy budowlane w Warszawie. Potrafię udzielać kluczowych informacji i rekomendacji dotyczących bezpieczeństwa budynków, a także zagrożeń jak również potencjalnych kłopotów.

Inspekcja budowlana-usługi:
- Ocena ryzyka i bezpieczeństwa budynku
- Zalecenia na temat potencjalnych kłopotów albo kwestii , które muszą zostać rozwiązane przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac budowlanych.

Inspekcje budowlane są podstawowym etapem w procesie budowlanym. To może być niezwykle stresujący czas dla budowniczych i właścicieli korporacji, ale zapewniam Państwa, że mam duże doświadczenie i wiedzę, żeby przekazać moim klientom informacje najistotniejsze i zalecenia dotyczące bezpieczeństwa budynków, jak również zagrożeń i potencjalnych kłopotów. Jako wykwalifikowany inspektor nadzoru budowlanego prowadzę takie kontrole od długiego czasu. Niezależnie od tego, czy jesteś budowniczym, czy właścicielem spółki, jestem tutaj, żeby zapewnić bezpieczeństwo. Posiadam odpowiednie doświadczenie i rzetelną wiedzę, żeby udzielić wskazówek, jak właściwie przygotować i oddać do użytku Twój projekt. Wejdź na stronkę https://czm.waw.pl i zapoznaj się z moimi usługami.
Reklama