Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Kontrola pracownika na zwolnieniu lekarskim

3418
Cena: 1,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Conperio Sp. z o.o. Sp.k.
Miasto: Leszno
E-mail: [email protected]
Telefon: 801003036
Strona www: https://conperio.pl/
   
dodano: 2022.03.02
ważne do: 2022.05.31
wyświetleń: 290

Szczegóły oferty:

Conperio to najbardziej doświadczona w problematyce absencji chorobowej firma doradcza w naszym kraju. Usługi Comperio podzielone sa na różne sekotry Conperio Indeks, Conperio Audyt oraz Conperio Kontrole. Co robimy ? Zajmujemy się audytem, doradztwem i kompleksowym zarządzaniem problemem absencji chorobowej.

Swoje usługi kierujemy głównie do działów zarządzania zasobami ludzkimi. Zaufały nam firmy z takich branż jak: przemysł lekki, automotive, recycling. Były to zarówno duże jak i mniejsze przedsiębiorstwa.

Nasze usługi

Conperio Indeks
To ogólnopolski indeks absencji chorobowej, który jest odpowiedzią na zapotrzebowanie firm, nie mających punktu odniesienia dla swoich danych dotyczących absencji.

Conperio kontrola
Jest to najbardziej kompletna usługa polegająca na analizie przeszłej i obecnej sytuacji absencyjnej w firmie. W trakcie kontroli wykonywane są działania terenowe, które sprawdzają zasadność wykorzystywania przez pracowników zwolnień L4. Nasi specjaliści sprawdzają, czy w trakcie l4 pracownicy nie wykorzystują zwolnienia niezgodnie z jego przeznaczeniem.

Sprawdź Nas!

https://conperio.pl/
Reklama