Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Opisy produktów dla e-sklepow

3478
Cena: 323,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: E-Multicontent - content marketing
Miasto: Wrocław
E-mail: [email protected]
Telefon: 717591140
Strona www: https://e-multicontent.pl/kontakt/
   
dodano: 2022.05.16
ważne do: 2022.08.14
wyświetleń: 233

Szczegóły oferty:

Jesteśmy grupą doświadczonych specjalistów, i chętnie pomożemy Twojej firmie! Przygotujemy wysokiej jakości do sklepów internetowych, jak i zewnętrznych serwisów. Każdy z naszych tekstów optymalizujemy pod kątem SEO, dzięki temu są lepiej widoczne w wynikach wyszukiwania Google.

Od 9 lat wspieramy e-commerce, przygotowując inspirujące treści. Zaczynajc od komunikacji marki, przez opisy produktów i kategorii dla sklepów internetowych. Pracujemy dla sklepów internetowych z różnych branży, m.in. modowej, oświetleniowej czy elektrycznej.

Według nas słowa w branży e-commerce mają ogromną moc! Dobrze skonstruowane teksty i opisy wzbogacone w słowa i frazy kluczowe sprzedają produkty, przyciągają nowych Klientów i wzmacniają lojalność tych stałych.

Jak możemy Państwu pomóc?
- strategia content marketingowa dla e-sklepów - przemyślane działania pozwolą zaprezentować Państwa ofertę tak, aby była widoczna i atrakcyjna dla Klienta.
- opisy produktów dla sklepu online - są dopełnieniem zdjęć na karcie produktów i często dzięki nim Klient decyduje się na zakup. Opisy często zastępują kontakt z pożądanym towarem w sklepie.
- content w językach obcych dla e-sklepu - pracują dla nas copywriterzy i native speakerzy z różnych krajów, tworząc treści m.in. w języku angielskim, niemieckim, czeskim, słowackim, węgierskim, rumuńskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, rosyjskim, ukraińskim, chorwackim, słoweńskim i serbskim - cały czas poszerzamy ofertę o nowe języki.
- treści eksperckie dla branży e-commerce - przygotujemy treści, które w ciekawy i merytoryczny sposób zaprezentują ofertę dostępną na Państwa platformie sprzedażowej.

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź naszą agencję content marketingową i skontakuj się z Nami

https://e-multicontent.pl/kontakt/
Reklama