Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Czyszczenie zbiorników na olej napędowy

3609
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Osoba: biznesowa
E-mail: [email protected]
Strona www: https://czyszczenie-zbiornikow.pl
   
dodano: 2022.08.09
ważne do: 2022.11.07
wyświetleń: 37

Szczegóły oferty:

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie czyszczenia i serwisowania zbiorników w konkurencyjnych cenach. Specjalizujemy się w naprawie i wymianie wszystkich typów zbiorników do przechowywania paliw, liczników i akcesoriów. Jesteśmy również renomowaną firmą i gwarantujemy najwyższą jakość pracy. Naszym celem jest zapewnienie Państwu wysokiej jakości usług.
Możesz liczyć na nas w zakresie naprawy i wymiany części oraz wykonywania innych usług związanych z Twoim zbiornikiem. Jeśli Twoja pompa przestanie działać, szybko wyślemy do Twojego domu technika, który rozwiąże problem. A jeśli potrzebujesz wyczyścić lub zdemontować swój zbiornik, możemy też to zrobić.
Nasza usługa czyszczenia zbiorników obejmuje czyszczenie zbiorników, usuwanie zbiorników, naprawę zbiorników i wymianę pomp. Oferujemy szybki i sprawny serwis, konserwację i przegląd zbiorników. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji - możesz również zadzwonić do nas lub wypełnić nasz formularz. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24 godzin.
Reklama